O nas

Nasza Kancelaria Adwokacka, specjalizująca się w windykacji powstała z kilku powodów. Najważniejszym z nich była chęć odejścia od standardowego modelu prowadzenia biznesu, który reprezentują duże kancelarie windykacyjne. Z reguły są one nastawione na maksymalizację zysku oraz automatyzację działań. Odbywa się to często kosztem obniżenia jakości usług, co skutkuje opóźnieniami, pomyłkami oraz niedopatrzeniami. Ma to zasadniczy wpływ na relacje między kancelarią, wierzycielem, a dłużnikiem.
 
Nasza kancelaria reprezentuje inne podejście, bardziej indywidualne. Doskonale rozumiemy, że nie można wszystkich spraw traktować jednakowo. Każde spotkanie zaczynamy od rozmowy i analizy dokumentów. Kontaktujemy się z dłużnikami w celu weryfikacji ich zobowiązań, proponujemy dobrowolne uregulowanie płatności. Dopiero w momencie braku reakcji kierujemy sprawę do odpowiedniego organu. Taka metoda postępowania, oparta na szczegółowej analizie oraz doświadczeniu pozwala prowadzić skuteczną windykację na poziomie przedsądowym i sądowym, a w następstwie wykonać postępowanie egzekucyjne.
 
Cieszymy się, że coraz więcej Klientów docenia możliwości, jakie daje skuteczna windykacja. Chodzi tu przede wszystkim o:
 
- budowanie rzetelnego wizerunku firmy lub osoby,
- zachowanie płynności finansowej,
- kontrolę nad własnymi finansami,
- monitorowanie należności,
- odzyskiwanie należności na etapie przedsądowym-polubownym lub sądowym,
- skuteczną egzekucję.
 
Dla Ciebie możemy:
 
- zebrać informację o dłużniku,
- prowadzić korespondencje między dłużnikiem, wierzycielem, a sądem,
- prowadzić postępowanie windykacyjne,
- nadzorować egzekucję dłużnika.
 
Nasza kancelaria to wszystko zapewnia. Zarówno windykacja przedsądowa, sądowa oraz etap egzekucyjny nadzorowane są przez osoby, które mają doświadczenie oraz indywidualne podejście do każdej sprawy. Dzięki temu osiągamy zamierzone cele. 
 
Jesteśmy do dyspozycji. Zachęcamy do kontaktu wszystkich, którzy chcą dbać o swoje finanse oraz są zainteresowani skuteczną windykacją.