Dlaczego my?

Szybka i skuteczna windykacja długów, wierzytelności i należności – Warszawa

Zapewniamy kompleksowe i profesjonalne usługi prowadzenia windykacji na terenie całej Polski. Głównym celem prowadzenia przez nas postępowania windykacyjnego jest skuteczne odzyskanie należności od Dłużnika.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie i zrealizowaliśmy już ponad 1.000 spraw dotyczących windykacji należności. Możemy pochwalić się wysoką efektywnością naszych działań.

Zdajemy sobie sprawę, że w dzisiejszych czasach prawie każda firma boryka się z problemami z odzyskaniem należności od swoich niesolidnych kontrahentów. Nasze doświadczenie w prowadzeniu procesu windykacji, poczynając od negocjacji z dłużnikami, poprzez postępowanie sądowe i egzekucyjne, pozwoli w sposób bezpieczny, kompleksowy i skuteczny pomóc Państwa firmie w odzyskaniu należności.

Z uwagi na to, że wielokrotnie współpracowaliśmy w prowadzeniu postępowań windykacyjnych na zlecenie przedsiębiorców, wiemy czego oczekujecie Państwo od nas i wiemy w jaki sposób to zapewnić.

Współpraca z przedsiębiorcami w prowadzeniu postępowań windykacyjnych polega w dużym stopniu na bezpośrednim kontakcie z osobą odpowiedzialną za finanse w firmie. Model współpracy, który praktykujemy zapewnia prowadzenie spraw przy jak najmniejszym zaangażowaniu pracowników firmy w proces prowadzenia postępowania windykacyjnego i przy maksymalnej redukcji kosztów obciążających naszych klientów.

 

Etapy związane z odzyskaniem długu przez Kancelarię:

•          kontaktowanie się z dłużnikiem drogą telefoniczną, elektroniczną i listowną, aby powiadomić go o zadłużeniu i nakłonić do jego spłaty

•          przygotowanie harmonogramu spłaty dla Dłużnika

•          skierowanie sprawy do sądu w przypadku braku możliwości porozumienia pozasądowego

•          reprezentacja Klienta przed Sądem, a także innymi urzędami podczas postępowania sądowego

•          reprezentacja Klienta w postępowaniu egzekucyjnym

•          stałe monitorowanie postępowania w imieniu Klienta

 

W przypadku dodatkowych pytań związanych z naszym usługami windykacji zachęcamy do kontaktu mejlowego lub telefonicznego. Odpowiemy wyczerpująco na wszystkie pytania i przedstawimy ofertę dostosowaną do Państwa potrzeb.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!