Dlaczego my?

Windykacja należności oraz windykacja wierzytelności

Naszym Klientom oferujemy kompleksowe wsparcie w sprawach - windykacja należności oraz windykacja wierzytelności. Zachęcamy do współpracy Klientów indywidualnych oraz firmy – wszystkich, którzy mają problem z nieuczciwymi dłużnikami oraz pragną skutecznie odzyskać należności. Warszawa to główny obszar gdzie odbywa się windykacja wierzytelności oraz należności.
 
Dzięki własnemu doświadczeniu oraz ilości przeprowadzonych spraw możemy pochwalić się wysoką skutecznością oraz stabilną pozycją na rynku.
 
Pracujemy w oparciu o przepisy polskiego prawa, dbamy o wzajemny szacunek interesów stron postępowania, gwarantujemy maksymalne zaangażowanie. Wszystkim Klientom proponujemy kompleksowe wsparcie w zakresie:
 
Polubowna windykacja wierzytelności
Jej celem jest kontakt z dłużnikiem, przedstawienie zaistniałej sytuacji oraz nakłonienie do spłaty zadłużenia. Dłużnik ma dzięki temu możliwość uniknięcia postępowania sądowego. Wszystkim stronom pomagamy ustalić harmonogram oraz wysokość spłat.
 
Sądowa windykacja wierzytelności
W przypadku braku zapłaty przez Dłużnika na życzenie Klientów przystępujemy do skierowania do sądu pozwu o zapłatę. Zajmujemy się również monitorowaniem postępowania oraz prowadzeniem niezbędnej dokumentacji.
 
Postępowania egzekucyjnego
Ściśle współpracujemy z komornikami w zakresie przeprowadzanych przez nich egzekucji. Również nasi Klienci są na bieżąco informowani o postępach w ściąganiu należności. Dzięki współpracy z Kancelarią egzekucja należności jest szybsza i bardziej komfortowa dla wierzyciela.
 
W ramach swoich obowiązków:
 
- kontaktujemy się z dłużnikami telefonicznie i elektronicznie,
- informujemy o możliwości skorzystania z windykacji polubownej,
- w przypadku braku rezultatów kierujemy sprawę do sądu,
- prowadzimy niezbędną korespondencję,
- reprezentujemy Klientów przed sądem oraz innymi urzędami ,
- reprezentujemy Klientów w trakcie postępowania sądowego i egzekucyjnego,
- ściśle raportujemy naszą pracę.
 
W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz elektronicznego. Odpowiemy na wszystkie pytania - Windykacja wierzytelności Warszawa.