Dlaczego my?

Szybka i skuteczna windykacja długów, wierzytelności i należności – Warszawa

Zapewniamy kompleksowe i profesjonalne usługi windykacji – Warszawa to obszar, na którym koncentrujemy swoje działania. Naszym głównym celem jest szybka i skuteczna windykacja należności, windykacja wierzytelności i windykacja długów dla Klientów indywidualnych oraz firm – każdej osoby, która ma problemy z nierzetelnymi dłużnikami i chce odzyskać należne sobie pieniądze.
 
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży – zrealizowaliśmy już wiele spraw dotyczących windykacji należności w Warszawie i możemy pochwalić się wysoką efektywnością naszych działań.
 
Swoje usługi świadczymy na bazie polskich przepisów prawa z dbałością o wzajemny szacunek stron postępowania. Jesteśmy sprawdzonym i godnym zaufania partnerem.
 
Naszym Klientom zapewniamy wsparcie w następującym zakresie:
 
Polubowna windykacja wierzytelności – Warszawa
Celem windykacji polubownej, określanej też jako miękka, jest skontaktowanie się z dłużnikiem i nakłonienie go do uregulowania jego zobowiązania. Dzięki temu dłużnik może uniknąć postępowania sądowego. Aby ułatwić spłatę długu, pomagamy również w przygotowaniu korzystnego dla stron harmonogramu spłaty.
 
Sądowa windykacja wierzytelności – Warszawa
Jeśli dłużnik nie chce współpracować, na życzenie Klienta możemy skierować sprawę do sądu. Przygotowujemy pozew o zapłatę, a także inną niezbędną dokumentację i monitorujemy postępowanie.
 
Postępowanie egzekucyjne
Prowadzimy stałą współpracę z komornikami w zakresie prowadzenia przez nich egzekucji komorniczych. Nasi Klienci mają możliwość skorzystania ze sprawdzonych, skutecznych usług komorniczych. Egzekucja należności od dłużnika jest dzięki temu szybsza i wygodniejsza.
 
Etapy związane z odzyskaniem długi z naszą Kancelarią:
  • kontaktowanie się z dłużnikiem drogą telefoniczną oraz elektroniczną, aby powiadomić go o zadłużeniu i nakłonić do jego spłaty
  • przy chęci dłużnika do współpracy – przygotowanie harmonogramu spłaty
  • przy braku chęci dłużnika do współpracy – skierowanie sprawy do sądu
  • przygotowanie niezbędnej dokumentacji w związku z postępowaniem sądowym
  • reprezentacja Klienta przed sądem, a także innymi urzędami podczas postępowania sądowego
  • pomoc w postępowaniu egzekucyjnym w celu odzyskania długu
  • stałe monitorowanie postępowania w imieniu Klienta
 
W razie dodatkowych pytań związanych z naszym usługami windykacji zachęcamy do kontaktu elektronicznego lub telefonicznego. Odpowiemy wyczerpująco na wszystkie pytania.
 
Skuteczna i szybka windykacja wierzytelności – Warszawa. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!